JAUNA MUZIKA 2019

  • 2019 m. kovo 28 d.

Balandžio 23–28 d., Vilnius

Daugiau apie festivalį

FESTIVALIO PROGRAMA

Balandžio 23 d., antradienis

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 18.30 val.

JUTA PRANULYTĖ. SWEET SWEAT
The Honkin’ Dudes Brass Band (Dovydas Stalmokas – vadovas, saksofonai; Mindaugas Vadoklis – trimitas; Aurimas Rimeikis – trimitas; Dominykas Vyšniauskas – trombonas; Jievaras Jasinskis – trombonas; Domantas Razmus – perkusija; Ignas Kasikauskas – perkusija, Lukas Pivoriūnas – suzafonas)

Menų spaustuvė, Studija III, 19.30 val.

RIE NAKAJIMA ir PIERRE BERTHET. Mirę augalai ir gyvi objektai
performansas

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 20.30 val.

SALOMÉ VOEGELIN. Klausantis nedalomų tūrių
performatyvi paskaita

Balandžio 24 d., trečiadienis

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 18.30 val.

MICHAŁ LIBERA ir BARBARA KINGA MAJEWSKA. ODMA
Michał Libera – kompozicija, libretas, garso įrašai
Barbara Kinga Majewska – kompozicija, balsas, tableau vivant
Gyvajame paveiksle dalyvauja šeši aktoriai-anonimai

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 19.30 val.

JÉRÔME NOETINGER (live)
improvizacija juostiniam magnetofonui ir analoginei elektronikai

Menų spaustuvė, Kišeninė salė, 20.30 val.

EYE GYMNASTICS. Karti naktis
Gailė Griciūtė ir Viktorija Damerell – performansas-koncertas-seansas

Balandžio 25 d., ketvirtadienis

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 18.30 val.

NEO HÜLCKER. Koncertas lūžtančiam balsui

Menų spaustuvė, Kišeninė salė, instaliacija 18.30-20.30, koncertas 19.30 val.

PAWEŁ ROMAŃCZUK
savadarbių instrumentų gyvoji instaliacija ir koncertas

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 20.30 val.

IGNAS JUZOKAS
paruošta improvizacija moduliniam sintezatoriui ir Juodosios salės garso sistemai

Balandžio 26 d., penktadienis

Menų spaustuvė, Kišeninė salė, 18.30 val.

HYPERDAWN (live)
Vitalija Glovackytė ir Michael Cutting – eksperimentinė elektronika ir daina

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 19.30 val.

MONGRAM (live)
Mantas Augustaitis – perkusija, elektronika
Rytis Koreniukas – analoginiai sintezatoriai, elektronika

TIESE (live)
Antanas Dombrovskij ir Vilius Šiaulys – elektronika

KALA SOUND SYSTEM (dj)

Balandžio 27 d., šeštadienis

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 19.00 val.

GLEB MALTSEV. HH-hh-hh-hh-hh
kūrinys kameriniam ansambliui (1992)
atlikėjai – LMTA studentai

PICHISMO
solo performansas

MATAS DRUKTEINIS. Mechanikas
kompozicija balsui ir elektros transformatoriaus garo įrašui
Regimantas Mažulis – vokalas

JŪRA (Jūra Elena Šedytė). NO ROOM WILL BE EMPTY IF YOUR BRAIN IS FULL
solinis pasirodymas balsui, objektams ir elektronikai

MANTAUTAS KRUKAUSKAS ir MONIKA ZENKEVIČIŪTĖ. PAN-(ANON)-ANIMA ir KLEPSHT
simultaninis performansas

Balandžio 28 d., sekmadienis

Menų spaustuvė, Kišeninė salė, 16 val.

STRØM
Gaudenz Badrutt ir Christian Müller – improvizacinė elektronika

Menų spaustuvė, Juodoji salė, 17 val.

EMILIJA ŠKARNULYTĖ ir MARIUS SALYNAS. Audioscape-GW170817
garso instaliacija ir performansas

Sapiegų rūmai, Antakalnio g. 17,  19.30 val.

RAMŪNAS MOTIEKAITIS. Autorinis koncertas
Mobile 4 (1996), revizija
Mobile 6 (1996)
Mobile 8 (1997), revizija
Lento (2013)
Mobiles užsklanda (2019)

atlikėjai – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Šiuolaikinės muzikos programos studentai (doc. Vykintas Baltakas)

Bilietus platina „Bilietai.lt“.

0