PERMAINŲ MUZIKA 2018

  • 2018 m. rugsėjo 18 d.

2018 m. rugsėjo 19 d. – spalio 5 d., Klaipėdos koncertų salė

Daugiau apie festivalį

Rugsėjo 19 d., trečiadienis, 18.30 val.
„Minimali gravitacija“

Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“
Marta Finkelštein (fortepijonas, vadovė), Vytautas Oškinis (fleita), Artūras Kažimėkas (klarnetai), Džiugas Daugirda (perkusija), Pranas Kentra (elektrinė gitara), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Elena Daunytė (violončelė), Donatas Butkevičius (kontrabosas), Julius Aglinskas (garso režisierius), Gintarė Šiaulytė (vadyba)
Dirigentas, meno vadovas: Karolis Variakojis

Programa:
Dominykas Digimas – From Another Point of View / „Kitoks požiūris“ (video autorius Kristijonas Dirsė)
Michael Gordon – For Madeline / „Madelinai“
Ričardas Kabelis – Cell / „Ląstelė“
David Lang – Cheating Lying Stealing / „Sukčiauti meluoti vogti“
David Lang – Sweet Air / „Linksminamosios dujos“
Rytis Mažulis – Canon mensurabilis / „Menzūrinis kanonas“
Julia Wolfe – Big Beautiful Dark and Scary / „Didelis gražus tamsus ir baugus“

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 18.30 val.
„Tau bet kokios sutemos šviesios“

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“
Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas

Programa:
Vaclovo Augustino kūriniai, kompaktines plokšteles „Tau bet kokios sutemos šviesios“ pristatymas

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Rugsėjo 21 d., penktadienis, 18.30 val.
„Apeigos orkestrui II“

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Solistai: Linas Valickas (smuikas), Daumantas Kirilauskas (fortepijonas)
Dalyvauja: Liucilė Vilimaitė (arfa)
Dirigentas: Algirdas Biveinis

Programa:
Julius Andrejevas –  „Sakmė“ fortepijonui ir styginių orkestrui
Gavin Bryars – JesusBlood Never Failed Me Yet / „Jėzaus kraujas manęs dar niekad nenuvylė“ (versija styginių orkestrui ir arfai)
Jurgis Juozapaitis –  „Vizijos“  violončelei ir styginių orkestrui
Arvo Pärt – Fratres / „Broliai“
Julia Wolfe –  Four Marys / „Keturios Marijos“ styginių orkestrui

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Rugsėjo 25 d., antradienis, 18.30 val.
„Mažiau yra daugiau“

Dovilė Kazonaitė (sopranas)
Gaivilė Simaitytė, Kristina Budvytytė-Mejerė (fortepijoninis duetas)
Klaipėdos kamerinio orkestro styginių kvartetas: Ingrida Rupaitė-Petrikienė (I smuikas), Teodora Morta Staigė (II smuikas), Edvinas Kaziukaitis (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė)

Programa:
Zigmas Virkšas – „Paskutinis rudens divertismentas“ 2 fortepijonams
Philip Glass Four Movements / „Keturios dalys“  2 fortepijonams
David Lang –  Simple Song#3 / „Dainelė#3“  sopranui, smuikui ir fortepijonui
David Lang Ark Lugagge / „Bagažas į arką“ sopranui ir styginių kvartetui, Peterio Greenaway’aus tekstas
Simon Steen-Andersen Study for String Instruments No. 1 / „Studija styginiams instrumentams Nr. 1“
Vidmantas Bartulis „O, brangioji“ styginių kvartetui

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 18.30 val.
„Garsoraižiai“

Raimondas Sviackevičius (akordeonas)
Rūta Lipinaitytė (smuikas)
Indrė Baikštytė (fortepijonas)
Laurynas Lapė (trimitas)

Programa:
Mantautas Krukauskas – Claude Glass akordeonui, elektronikai ir vaizdo projekcijai
Egidija Medekšaitė – Sattva įgarsintam akordeonui ir elektronikai
Antanas Jasenka. – Accordrone akordeonui ir elektronikai
Andrius Šiurys – Poulet à la broche, Cordon bleu / „Višta ant iešmo, įdarytas šnicelis“ akordeonui, balso įrašui, elektronikai ir vaizdo projekcijai
**
Jonas Jurkūnas – Superposition  smuikui, fortepijonui ir elektronikai (premjera)
Anatolijus Šenderovas – Sonata smuikui ir fortepijonui
Marius Salynas –  Synapsis smuikui, fortepijonui ir elektronikai (premjera)
Eric Ewazen – Trio trimitui, smuikui ir fortepijonui

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Rugsėjo 28 d. penktadienis, 18.30 val.
„Vėjo arfa“

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Solistas Sergejus Okruško (klavesinas)
Dirigentas Normunds Šnē (Latvija)

Programa:
Jānis Ivanovs – Sinfonietta styginių orkestrui
David Lang – concerto (world to come) / „koncertas (pomirtinis pasaulis)“ violončelei ir kameriniam orkestrui
Justė Janulytė – Windharfe / „Vėjo arfa“ klavesinui ir styginiams
John Adams – Shaker Loops / „Virpesių kilpos“  styginių orkestrui

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Spalio 1 d., pirmadienis, 18.30 val., Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje (Savanorių g. 4, Klaipėda)
„Kutavičiaus oratorijų magija“

Tarptautinei muzikos dienai

Klaipėdos Vydūno gimnazijos 11 kl. moksleiviai ir mišraus choro grupė
Vadovė Ingrida Bertulienė
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mišrus choras ir pučiamųjų ansamblis

Vadovai: Jolanta Vyšniauskienė,  Zenonas Šimkus
Solistės: Agnė Stančikaitė (sopranas), Živilė Čapienė (vargonai)
Režisierės: Vida Narvaišytė, Evelina Šimelionė
Dirigentas: Egidijus Kaveckas

Programa:
Bronius Kutavičius – „Iš jotvingių akmens“
Bronius Kutavičius – „Paskutinės pagonių apeigos“

Nemokamai

Spalio 4 d., ketvirtadienis, 12.00 ir 18.30 val., I a. foje
„Ritmo žaidimai“

Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams

„Rhythm Art Duo“ (Švedija):
Daniel Berg (marimba), Fredrik Duvling (perkusija)
Dalyvauja: Rugilė Latvėnaitė (aktorė)

Programa: Ida Fahl, Minoru Miki, Daniel Berg, Fredrik Duvling

Bilietai – 6  €. Taikomos nuolaidos

Spalio 5 d., penktadienis, 18.30 val.
„Perkusijos naktis“

„Rhythm Art Duo“ (Švedija):
Daniel Berg (marimba), Fredrik Duvling (perkusija)
Ansamblis „Giunter Percussion“:
Pavel Giunter, Sigitas Gailius, Tomas Kulikauskas, Andrius Rekašius

Programa:
Casey Cangelosi – Theatric No. 1 / „Teatrinis Nr. 1“
David Friedman / Dave Samuels – Carousel / „Karuselė“
Paula af Malmborg Ward – Crooning “ / „Niūniavimas“
Olov Helge – Elastic Team 2 / „Lanksti komanda 2“
Daniel Jarl – Riff Maniac / „Rifų maniakas“
Emanuel Sejourné – Losa
Bobbie Ericsson – Utskärgård / „Šcherai“ ( „Rhythm Art Duo“ aranžuotė)
Loreta Narvilaitė – Akataka
**
Keiko Abe – Marimba concertino The Wave / Koncertino marimbai „Banga“
Minoru Miki – Marimba spiritual / „Marimbos spiričiuelis“
Anders Koppel – Toccata
Steve Reich – Nagoya Marimbas / „Nagojos marimbos“
Tomer Yariv – Gyro
Raminta Šerkšnytė – Idée fixe / „Įkyri mintis”

Bilietai – 10, 14 €. Taikomos nuolaidos


Bilietus platina BILIETAI.LT
Bilietams taikomas Bilietai LT 0,80 Eur aptarnavimo mokestis

Klaipėdos koncertų salės kasos adresas – Šaulių g. 36, Klaipėda, tel. (8 46) 410566      
Darbo laikas:

  • Pirmadienis – penktadienis: 11.00–19.15 val. (pietų pertrauka – 14.30–15.15 val.).
  • Šeštadienis – jei yra renginys: 2 val. iki renginio pradžios.
  • Sekmadienis – kasa nedirba.

Taikomos nuolaidos (pažymėtiems koncertams):

  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams);
  • 20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams);
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Išsamiau apie repertuarą, taikomas nuolaidas – www.koncertusale.lt

0