UAB Music

Spalvinga net 11 muzikantų grupė „UAB Music“ – džiazo, funk ir r'n'b apaštalai Lietuvoje. Gyvybę grupei įpūtė žinomas dainininkas Linas Adomaitis (ex- L+) ir bosininkas Aurelijus Morlencas. Ilgą laiką tai buvo daugiau studijinis projektas – dėl šios priežasties 2003-aisiais išleistas pirmasis grupės latin ir house stilių albumas „Nr.1" sulaukė riboto susidomėjimo. Netrukus „UAB Music“ pritilo – Linas sukūrė duetą su vokaliste Simona Jakubėnaite ir atstovavo Lietuvai Eurovizijoje, o Aurelijus prisijungė prie populiarios grupės „Inculto“. 2005-aisiais Linas ir Simona nusprendė reanimuoti šį įdomų projektą – surinkę talentingų jaunų muzikantų komandą, parengė ir įrašė savaip interpretuotų Stevie Wonderio dainų albumą. Grupė sėkmingai koncertavo Lietuvos klubuose ir džiazo festivaliuose, o 2006-aisiais pristatė hiphopo, džiazo ir funk stiliuose aranžuotą legendinių „The Beatles“ dainų programą.

 

Back in USSR

X
Back in USSR

Biografija

 

2002m. Projektą „UAB Music“ įkūrė dainininkas, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis kartu su bosinės gitaros atlikėju ir kompozitoriumi Aurelijum Morlencu.

 

 

„Šiame projekte muziką kuria ir atlieka daugybė muzikantų, kuriems artimos soul, pop-r&b, funk ir jazz muzikavimo tradicijos. Muzikantų sudėtis dažnai būna papildyta kviestiniais džiazo bei roko atlikėjais: vakar su 17 „grūverių“ kalėme kietą fanką, rytoj gal grosime melodingą, švelnų r‘n‘b tik penkiese, akustinėje aplinkoje. Mūsų muzika laisva, idėjinė ir mes netaikome į jokį standartą.“ – teigia grupės įkūrėjai.

 

2003 m. išleistas debiutinis „UAB Music“ albumas „Nr.1“ (deep house, latin). Tais pačiais metais Aurelijus Morlencas prisijungė prie grupės „Inculto“, palikdamas projektą „UAB Music“ savo kolegai Linui Adomaičiui. Projekto veikla trumpam aprimo.

 

2004-tieji reikšmingi „UAB Music“ istorijoje. Linas subūrė naują pastovesnę muzikantų sudėtį, kuri lėmė ir naujesniuc muzikinius junginius. Projektas buvo perkrikštytas į grupę. Netrukus prie „UAB Music“ prisijungė dainininkė Simona Jakubėnaitė, tais pačiais metais įrašytas Stevie Wonderio dainų albumas „Inspired by Stevie Wonder“ (funk, pop-r&b, soul, jazz) buvo pristatytas „Kaunas Jazz“ festivalyje.

 

2005 metais grupė pristatė kelias konceptualias programas miestų šventėse, naktiniuose klubuose, festivaliuose.

 

2006 metais „UAB Music“ pristatė "The Beatles" autorinių kūrinių programą „The Beatles (a) Live" (funk, pop-r&b, hip-hop, soul, jazz), kuri puikiai perteikia dabartinį grupės skambesį.


UAB Music:

Linas Adomaitis – vokalas, aranžavimas, prodiusavimas;
Simona Jakubėnaitė – vokalas;
Motiejus Bazaras – klavišiniai, aranžavimas;
Mykolas Bazaras – bosinė gitara;
Aleksandras Dunis - akustinė ir elektrinė gitaros;
Ąžuolas Paulauskas – mušamieji;
Mantas Augustaitis – perkusija, mušamieji;
Gedas Augustaitis – perkusija, mušamieji;
Liutauras Janušaitis – saksofonai, klavišiniai, aranžavimas;
Valdas Kamarauskas – trombonas;
Arūnas Kuzminskas – trimitas.

 

Special guests:

Hokshila – vokalas, perkusija;
KrisDaGong – vokalas;
Tanoka Beard – vokalas;
Daiva Starinskaitė (“Saulės kliošas”) – vokalas;
Giedrė (“Pieno lazeriai”) – vokalas;
Violeta Riaubiškytė – vokalas;
Julija („Kauno Bigbendas“) – saksofonas;
Dalius Buitvydas – trimitas;
Vitoldas Lesniak – akustinė ir elektrinė gitaros;
Aurelijus Morlencas („Inculto“) – bosinė gitara;
Aurimas Rimeikis Trockis („A.I.R.“) – trimitas;
Alvydas Mačiulskas (“Saulės kliošas”) – saksofonai;
Vytis Vainilaitis – perkusija.