Solo Ansamblis

„Solo Ansamblis“ greitai įgijo simpatijas lietuvių muzikos scenoje, jų muzika sujungia šėlsmą ir emocijas, besikeičiančias nuotaikas, elektronikos garsus su gyvais instrumentais.

Grupės audiovizualinis atlikimas yra nuoseklus ir keliantis į unikalų ir estetiškai galingą „Solo Ansamblio“ pasaulį.  Atmosferą sukuria garsai ir šviesos, scenografija ir dūmai. Visa tai vienija prasmingos grupės narių dainos ir muzika, atpalaiduojanti kūną ir jausmus, kada galima šokti, tarsi niekas namato. Tai kvietimas į kelionę po vidinį pasaulį, savo protą ir širdį. Nuolat auganti auditorija šį stilių pavadino „sad dance“.

Debiutinis albumas „Roboxai” (2016) sulaukė didelės sėkmės ir suteikė galimybė groti pagrindiniuose muzikos festivaliuose ir renginiuose Lietuvoje 2017 metais, apšildė tokias grupes kaip „Gus Gus”, „She Past Away”, „Röyksopp”, surengė du turus, kurie sulaukė didelio pasisekimo ir pelnė geriausios alternatyvios grupės apdovanojimą ir dar 3 nominacijas 2016 m. Lietuvos muzikos apdovanojimuose.

0