Solo Ansamblis

„Solo Ansamblis“ greitai įgijo simpatijas lietuvių muzikos scenoje, jų muzika sujungia šėlsmą ir emocijas, besikeičiančias nuotaikas, elektronikos garsus su gyvais instrumentais. Grupės audiovizualinis atlikimas yra nuoseklus ir keliantis į unikalų ir estetiškai galingą „Solo Ansamblio“ pasaulį.  Atmosferą sukuria garsai ir šviesos, scenografija ir dūmai. Visa tai vienija prasmingos grupės narių dainos ir muzika, atpalaiduojanti kūną ir jausmus, kada galima šokti, tarsi niekas namato. Tai kvietimas į kelionę po vidinį pasaulį, savo protą ir širdį. Nuolat auganti auditorija šį stilių pavadino „sad dance“. Debiutinis albumas „Roboxai” (2016) sulaukė didelės sėkmės ir suteikė galimybė groti pagrindiniuose muzikos festivaliuose ir renginiuose Lietuvoje 2017 metais, apšildė tokias grupes kaip „Gus Gus”, „She Past Away”, „Röyksopp”, surengė du turus, kurie sulaukė didelio pasisekimo ir pelnė geriausios alternatyvios grupės apdovanojimą ir dar 3 nominacijas 2016 m. Lietuvos muzikos apdovanojimuose.

Baloje

X
Baloje

Biografija

„Solo Ansamblis“ - šiuolaikinės elektroninės muzikos grupė iš Vilniaus, susikūrusi 2010 metais. Savo kuriamos muzikos stilių įvardija kaip sad dance, sujungusį sintezatorius, asmenines istorijas, elektroninę sintetiką ir gyvus instrumentus. Grupė muziką kuria išskirtinai tik lietuvių kalba, dainų tekstais diskutuoja daugeliu temų: nuo socialinės kritikos iki slapčiausių vienišo miesto žmogaus jausminių koridorių, iliuzijų, ilgesio, liūdesio, sapnų. Kalbą muzikantai naudoja kaip lygiavertiškai svarbią išraiškos formą, kuriančią prasmę. Ketverto pasirodymai konstruojami kaip potyris, pasižymintis garso ir vaizdo derme.

Debiutinis albumas „Roboxai” (2016) sulaukė didelės sėkmės ir pradėjo grupės kelionę po šalies ir užsienio muzikos festivalius ir renginius. Iki šiandien „Solo Ansamblis“ grojo kartu su „Modeselektor“, „GusGus”, „She Past Away”, „Röyksopp”, „Boot & Tax“, „undertheskin“, „Super Besse“,pasirodė „Eurosonic“, „Nouvelle Prague“, „Tallinn Music Week“, „Reeperbahn“ scenose. 2019 m. grupės pasirodymą „Eurosonic“ festivalyje pastebėjo Kanados leidybinė kompanija „Artoffact Records“, kuri tapo naujausio albumo „Olos“ (2020 m.) leidėju. Greta nuolatinių muzikinių ieškojimų grupės nariai dalinasi savo mėgstamais garsais #SOLODISKOTEKOSE, kuriose stoja už DJ pulto. 

Nariai: 

Sergejus Ivanovas – Būgnai

Giedrius Kiela – Gitara, bosinė gitara

Vytautas Leistrumas – Vokalas, Sintezatoriai, gitara, bosinė gitara

Jonas Šarkus - Vokalas, sintezatoriai