Sisters On Wire

Gimusi iš pokalbių telefonu, skambučių Skype, iš meilės gitarinei ir pop muzikai, iš mokslinės fantastikos filmų, brainstorminimo ir minčių protrūkių tarp Vilniaus ir Londono – „Sisters On Wire" pasirodė Lietuvos muzikos scenoje 2014-ais metais. Nuo tada, vadindama savo stilių „pop muzika su gitarų prieskoniu", grupė siekia pakylėti auditoriją pozityvia nuotaika, užkrėsti publiką geromis, teigiamomis emocijomis. Visa tai pavyksta įgyvendinti energetiškai ir emociškai stipriais, išraiškingais gyvais pasirodymais. Grupė savo optimistinį ir vasarišką skambesį sukuria iš indie roko, sintezatorinių pop skambesių, dream pop muzikos, šiektiek atmosferinių shoegaze gitarų proveržio ir kartais sunkesnių rifų.

Sisters On Wire - Parallel World

X
Sisters On Wire - Parallel World

Sisters On Wire - Your Eyes

X
Sisters On Wire - Your Eyes

Biografija

2015 m. sausio mėnesį grupė išleido savo debiutinį mini albumą, kuris pelnė labai palankias apžvalgas iš indie gerbėjų Lietuvoje ir užsienyje. Pagrindinis singlas „Parallel World" įgijo indie-hit'o statusą, buvo intensyviai grojamas radijo eteryje ir tapo garso takeliu kelioms televizijos reklamoms, laidoms ir filmui.

2015 metų gruodžio mėnesį grupės daina „Earth“ buvo įtraukta į tinklalapio „The Revue“ sudarytą 19-ąjį muzikos rinkinį kartu su kitomis grupėmis iš įvairių pasaulio šalių.

Debiutinis albumas „Never Turn The Lights Off" buvo išleistas 2016 m. lapkričio 18 d., kuriame pasakojama istorija apie tikėjimą, meilę, praradimą ir atradimą. Pagrindinė albumo daina „Your Eyes" buvo dažnai grojama Lietuvos ir keliose Lenkijos radijo stotyse („Czworka", „TOK FM") ir buvo įtraukta į gerai žinomą indie muzikos „YouTube" kanalą „alexrainbirdMusic".

2016 metais Lietuvoje sukurtame filme „Tarp mūsų berniukų" skambėjo dvi grupės dainos „Roads" ir „Parallel World".

Grupė buvo nominuota Lietuvos muzikos apdovanojimuose (M.A.M.A.) kaip „2016 m. roko grupė" ir „2016 m. Proveržis".

2018 metų gruodį kūriniai „Parallel World" ir „You and I” buvo įtraukti į dokumentinės dramos „In Praise of Action” garso takelį (rež. Aistė Jauraitė ir Skaistė Jauraitė).

2018 metų vasarą „Sisters On Wire" sėkmingai apšildė grupę „A-ha" jų koncerte Trakų Pilyje.

2019 metais išleido naujus kūrinius – „Shapeless”, „Oceans” ir „Ruin the Bridges”.

„Sisters On Wire":

Oleg Jerochin (vokalas, gitara, prodiusavimas, garso inžinerija)
Ieva Šcerbinskaitė (vokalas, pianinas)
Filip Gusev (gitara)
Marius Oršauskas (būgnai)

Oleg Jerochin - +370 637 70589
Fil Gusev - +370 643 82063
[email protected]