Ministry of Echology

„Ministry of Echology“ yra bene vienintelis aktyviai Lietuvoje veikiantis kolektyvas, grojantis reggae ir dub žanrų muziką. Bemaž dešimtmetį įrašais bei koncertais tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje uoliai puoselėdama šį stilių, grupė „Ministry of Echology“ įgijo patirties atskleidžiant jo unikalumą ir įvairiapusiškumą. Perklausę tūkstančius reggae dainų ir per save perleidę jo nuotaikas ir garsą, „ministrai“ pateikia savo skambesį.

Naujasis albumas „Mixed Feelings“, kuriame sutilpo vienuolika prieš tai neišleistų kūrinių, įrašytas Vilniuje, Kirtimų kultūros centre, „Sodas Sounds“ studijoje, Profsąjungų rūmuose esančiose kūrybinėse erdvėse bei namų studijose. Albumo suvedimo ir paruošimo gamybai darbai atlikti Italijoje, Neapolyje, bendradarbiaujant su garso inžinieriumi ir dub meistru Giovanni Roma, dirbusiu su „Ministry of Echology“ ir leidybine kompanija „Dubartis“ 2014 metais, leidžiant remiksų ir versijų albumą „Version Excursion“.

Grupėje šiuo metu kuria ir groja septyni muzikantai: Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Martynas Gailius (būgnai), Alanas Gurinas (gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Elena Neniškytė (vokalas) ir albumą prodiusavęs Paulius Burakas (klavišai ir garso efektai).

Inna Vilnius City

X
Inna Vilnius City

Notes and Quotes - Laikas meilei (feat. Eazystyle MC)

X
Notes and Quotes - Laikas meilei (feat. Eazystyle MC)

Biografija

Profesionalių muzikantų grupė, vedama dviejų vokalisčių, „Ministry of Echology“ kuria ir atlieka muziką, kurios šaknys siekia 1970-1980 m. Jamaiką ir iki šiol populiariausią muzikos stilių, užgimusį saulėtuose Karibuose – reggae.

2013-2017 m. grupė „Ministry of Echology“ šokdino daugelį svarbiausių Lietuvos muzikos festivalių („Granatos Live“, „Karklė Live Music Beach“, „Galapagai“, „Loftas Fest“), reguliariai koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose, turavo užsienyje (Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Latvija, Estija, Rusija). Per tą laiką išleistas hitas „Laikas Meilei“, du studijiniai albumai – „Notes & Quotes“ ir „Wanderer“ (pastarasis išleistas ir vinilinės plokštelės formatu), bei remiksų rinkinys „Version Excursion“. Grupės veiklą jau dusyk įvertino ir asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ (M.A.M.A.) nominavusi grupę „metų proveržio“ (2014) ir „metų alternatyvos“ (2016) kategorijose.

Anksčiau grupėje „Ministry of Echology“ taip pat yra kūrę muzikantai Audrius Remeikis (būgnai), Jaronimas Šnipas (ritmo gitara), Tomas Ždanavičius (solo gitara), Vytautas Narkevičius (trimitas) ir Juozas Ramanauskas (Eazystyle MC).