Deeper Upper

Synthpop/electropop grupė „Deeper Upper“ jungdama sintezuotus garsus, galingus būgnų ritmus, sofistikuotus gitaros efektus ir išraiškingus žodžius, pasakoja modernaus žmogaus gyvenimo isorijas skaitmeniniame pasaulyje. Nuo įsikūrimo 2010m., grupė išleido kelis skaitmeninius singlus, vienas jų – „I am the colours“ skambėjo ir „Mercedes-Benz Mix Tape“. „Deeper Upper“ debiutinis muzikinis klipas „In the sands of a desert “ laimėjo geriausio metų muzikinio klipo apdovanojimą T.Ė.T.Ė. apdovanojimuose.

Deeper Upper - No Regrets

X
Deeper Upper - No Regrets

Deeper Upper - Mountain On My Shoulders

X
Deeper Upper - Mountain On My Shoulders

Biografija

Vieni garsiausių grupės pasirodymų įvyko didžiausiuose muzikiniuose festivaliuose Baltijos šalyse – „Positivus“, „Liepaja Summer Sound“, „Tallinn Music Week“, „Granatos“, „Galapagai“, taip pat apšildė grupes „Hurts“,„Temper Trap“ ir „Ewert and the Two Dragons“.

2013 m. pavasario pabaigoje, „Deeper Upper“ išleido debiutinį EP „Structures“.

2014 m. „Deeper Upper“ dalyvavo didžiausiame Europos internetiniame muzikos konkurse „EuroMusicContest“. Palikdami už nugaros daugiau nei 3000 grupių iš visos Europos ir įrodydami savo vardo vertę finaliniame koncerte Paryžiuje, grupės nariai laimėjo pirmą vietą – įrašų sesiją prestižiniame „Black Rock Studio“ Santorini, Graikijoje.

2015 m. grupė išleido antrąjį EP „Ceremony“ su dėmesio sulaukusiu singlu „Unity“. Vėliau, tais pačiais metais, „Deeper Upper“ buvo nominuoti dviejose kategorijose M.A.M.A. apdovanojimuose – „Metų proveržis“ ir „Geriausias muzikinis klipas“.

2016 m. grupė išvyko į turą po Vakarų Europą ir surengė 12 pasirodymų skirtingose šalyse. Tais pačiais metais „Deeper Upper“ buvo pakviesti groti didžiausiame showcase festivalyje Europoje – „The Great Escape“ ir išleido debiutinį albumą „Mirrors“. Lydima sėkmės grupė pasirašė sutartį su „Monokey“ ir toliau tęsia savo muzikinę kelionę leisdama įrašus kaip „Summer We Lost", „Boys Don't Cry" ir naujausią – „Made In 1982“.