Crucial Features

Debiutavusi su sovietmečio ydas demaskuojančiu kūriniu „Miršta Sovietynas”, grupė „Crucial Features” ryžtingai paniro į kūrybą – 2018 metų balandžio pabaigoje Kultūros bare „Kablys” pristatytas debiutinis EP „Kaprizai”. Grupės narės drastiškai kritikuoja beatodairišką visuomenės požiūrį bei viešina socialines problemas savo kūryboje, kuri ne tik priverčia suklusti, bet ir nevalingai šokdina klausytoją. Pikti „riffai”, nuožmūs ritmai bei nepažabotas įniršis – grupės varomoji jėga, nepaliekanti abejingų. 

Crucial Features - Badmetis

X
Crucial Features - Badmetis

Crucial Features - Muštynės

X
Crucial Features - Muštynės

Biografija

Debiutavusi su sovietmečio ydas demaskuojančiu kūriniu „Miršta Sovietynas” bei nuo 2018 metų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Baltarusijoje) pristačiusios debiutinį EP „Kaprizai”, kuriame drastiškai kritikuojamas beatodairiškas visuomenės požiūris bei viešinamos socialinės problemos, grupė „Crucial Features” džiaugiasi „susigrojusi” ne tik technine, bet ir emocine prasme – mini turų ir koncertų užsienyje dėka prikaupė daug smagių prisiminimų, naujų požiūrio taškų, kurie įkvėpė panirti į tolimesnę kūrybą. 2020 metų pradžioje išleistas pirmasis pilno metro grupės vizualus albumas „Venera Budo” ne tik šokdina dar smagesniais ritmais, bet ir kvestionuoja grožio sampratą, tuštybės kultą, kitas kasdienybėje pasitaikančias „šiukšles” bei gvildena individo pabudimą iš jų.

„Venera Budo” – Vilniuje, studijoje „Ymir Audio“ įrašė prodiuseris Snorre Bergerud. Jį sudaro 10 grupės kūrybos dainų lietuvių kalba, kurių vizualus galima išvysti tinklalapyje „Youtube” bei išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose. Albumo skleidžiamą žinutę puikiai iliustruoja ir albumo viršelis, kurį grupė įgyvendino iliustratorės Justė Urbonavičiūtė – Kissi Ussuki pagalba.

Pikti „riffai”, nuožmūs ritmai bei nepažabotas įniršis - grupės varomoji jėga, nepaliekanti abejingų.