Bekešo vilkai

„Bekešo vilkai“ yra tai, kas išeina, kai talentingi jaunuoliai, išaugę be galo įkvepiančioje aplinkoje – Vilniaus Monmartru kartais vadinamame Užupyje – susiburia ir paverčia šį įkvėpimą muzika. Galima išvaikščioti Užupį skersai ir išilgai, ir visgi nerasti jo kerinčio žavesio šaltinio. Tikėtina, kad jis paslėptas kažkur slaptuose užkampiuose ir nuošaliose menininkų studijose – o geresnę vietą „Bekešo vilkų“ repeticijoms vargu ar įmanoma rasti. Jų jaunatviškas džiazo, fanko ir roko kokteilis persmelktas subtilaus bohemiškumo, todėl „Bekešo vilkų“ geriausia klausytis jaukiose kavinėse, pamėgtose jaunų menininkų ir originalios gyvos muzikos mėgėjų – ten, kur muzikantai yra arčiausiai klausytojų. Tačiau jie nevengia ir platesnės auditorijos – 2007-siais užėmė trečią vietą svarbiame konkurse „EuroRock“, 2008-siais dalyvavo konkurse „Qashqai Urband Playground“, ir tais pačiais metais jų muzika pagaliau pasiekė radijo klausytojų ausis.

Jurij Dobriakov

Funkas aktų salėje (DJ version)

X
Funkas aktų salėje (DJ version) muzika ir žodžiai: Jievaras Jasinskis

Biografija

Bekešo Vilkai - tai jaunimo muzikos grupė, grojanti ir gyvenanti Vilniuje.
Dabartinė grupės sudėtis:

Marija Laurinavičiūtė-vokalas;

Vytautas Rasimavičius-gitara;

Mantas Šilanskas-bosinė gitara;

Jonas Narbutas-mušamieji;

Jievaras Jasinskis-trombonas, gitara;

Adomas Korieniukas-saksofonas;

Adas Meškėnas-trimitas;

Marius Vaicenauskas-klavišiniai;

Vytautas Varanka-perkusija.

 

Grupės istorijos pradžia siekia pradinę mokyklą. Seniai seniai klasės pasirodymui susikūrė grupė. Jaunuoliai  muzikavo, keitėsi  grupės pavadinimai ir sudėtis. Atėjo diena, kai Užupio Respublikos prezidentas Romas Lileikis grupę pavadino "Bekešo Vilkai". 

 

Pirmasis  "Bekešo Vilkų" oficialus koncertas įvyko 2003 metų balandžio 1-ą dieną. Penketukas (Jonas, Mantas, Jievaras, Vytas ir Marija) aktyviai koncertavo ir laimėjo kelis sostinėje organizuotus konkursus ("metalinės bačkos klubas",  "Durys" ir  "Bodvėjaus  star"). Grupė sėkmingai dalyvavo Lrt top dainų dešimtuke. Penketukas grojo rock ir funk stiliaus muziką.

 

2006 metais prie grupės prisijungė Adomas. Padidėjus pučiamujų skaičiui, grupė vis labiau pradėjo mėgti funk muziką. Šešetukas aktyviai koncertavo, turėjo savo 100-ajį koncertą. Šiame koncerte pirmą kartą grojo ir perkusistas Vytas.

 

Vėliau prie grupės prisijungė dar 2 nariai: Marius ir Adas. Dabar devintukas groja funk ir disco stiliaus muziką ir stengiasi į koncertus atėjusiems perduoti savo gerą nuotaiką.

vadyba

Džiuginta Jasinskytė

bekesovilkai@gmail.com

Tel: +370 655 81788