ABUDU

ABUDU apjungia ne dvi, o penkias skirtingas asmenybes, turinčias bendrą tikslą – užlipus ant scenos save išgręžti iki paskutinio lašo, nepasilikti sau nieko. ABUDU kūryboje gitaros maišosi su elektroniniais garsais, lyriški ir ramūs vokalai – su išrėkiančiais ir maištingais, nostalgija maišosi su linksmybėmis ar paprastu gėrėjimusi dabartimi. ABUDU nebijo būti eklektiškais – tikros, dainose išreikštos emocijos apjungia kūrinius, išreiškia realybę, kurioje nėra absoliutaus vientisumo ar pastovumo.

Abudu - Kritai Į Akį

X
Abudu - Kritai Į Akį

Abudu - Ji Dingo

X
Abudu - Ji Dingo

Abudu - Savi

X
Abudu - Savi

Biografija

2015 m. Šakiuose susikūrusi grupė Lietuvoje tapo žinoma išleidusi pirmuosius singlus „Pavasaris“ ir „Įkvėpimui“.  2017 m. išleido debiutinį albumą  „Akys žvyro pilnos“. Tai – dainų, grupės narių parašytų per gana ilgą laiką, rinkinys, todėl jame atsispindi augimas, kaita, skirtingos temos.

Apleistuose pastatuose, miškuose, laive, baseine ar benzino kolonėlėje filmuoti ABUDU vaizdo klipai, grupei yra svarbi priemonė išreiškiant kūrinio mintį, emociją. Jie atspindi būsenas tarp sapnų ir realybės, šiek tiek naivūs, šiek tiek pamišę.

ABUDU:

Domantas Starkauskas (gitara, vokalas)
Leonas Rėčkus (sintezatorius, vokalas)
Vytenis Starkauskas (gitara, vokalas)
Lukas Keraitis (bosinė gitara)
Tautvydas Mažeika (būgnai)