Gediminas Rimkus-Rimkevičius

Gedimino Rimkaus-Rimkevičiaus kūryba išsiskiria žanrų ir stilių įvairove. Jis dažnai derina klasikinės bei šiuolaikinės akademinės muzikos priemones su įvairiausių šiandieninės pramoginės muzikos atmainų stilistika. Kompozitorius dirba garso įrašų studijoje, kuria, aranžuoja ir prodiusuoja muzikinius projektus televizijai, teatrui, įvairiems renginiams ir koncertams.

Karalius Mindaugas

X
Karalius Mindaugas

Amžina malda

X
Amžina malda

Romeo ir Džuljeta

X
Romeo ir Džuljeta

Gyvoji gamta

X
Gyvoji gamta

Merry Christmas

X
Merry Christmas

Biografija

Gediminas Rimkus-Rimkevičius (g. 1964) studijavo muzikos teoriją ir kompoziciją Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos aukštesniojoje muzikos mokykloje (1979-1983), džiazo fortepijoną Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetuose (1984-1987), kompoziciją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Juliaus Juzeliūno klasėje (1988-1992). 1994 m. dalyvavo Peter Maxwell Davies ir Škotijos kamerinio orkestro kompozitorių kursuose Edinburge, 1995 m. stažavosi Lijono konservatorijoje.

Gedimino Rimkaus-Rimkevičiaus muzika skamba koncertuose ir festivaliuose Lietuvoje, įvairiose Europos šalyse, JAV, Kanadoje, Australijoje, Japonijoje ir kitur. 1993 m. jis tapo tarptautinio kompozitorių konkurso „Forum-93“ Monrealyje laureatu.

Gedimino Rimkaus-Rimkevičiaus kūryba išsiskiria žanrų ir stilių įvairove. Jis dažnai derina klasikinės bei šiuolaikinės akademinės muzikos priemones su įvairiausių šiandieninės pramoginės muzikos atmainų stilistika. Kompozitorius dirba garso įrašų studijoje, kuria, aranžuoja ir prodiusuoja muzikinius projektus televizijai, teatrui, įvairiems renginiams ir koncertams.

Kūrinio pavadinimas/Kompozitorius/Instrumentuotė

Metai

Trukmė

Pavyzdžiai

Ištekliai

Kūrinio pavadinimas/

Metai/

Trukmė