InSearch

Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir meistriškus jaunosios džiazo kartos muzikus. Saviti, kūrybingi, spalvingi, nesekantys jokiomis stilistinėmis dogmomis, jie panirę į nuolatinius kūrybinius ieškojimus, tai liudydami ir ieškojimo procesą pabrėžiančiu pavadinimu („InSearch“ – liet. ieškantys, paieškose), ir netikėtais posūkiais kūryboje. Tiek originaliose kompozicijose, sudarančiose didžiąją grupės repertuaro dalį, tiek ir savitai interpretuojamuose moderniojo džiazo standartuose. Tyrinėdami skambesio ribų praplėtimo galimybes, derindami istorinių džiazo stilių atradimus ir šiandienines priemones (tokias kaip nu jazz, drum’n’ bass, fusion, rock, creative) jie kuria savitą - melodingą, energingą ir spalvingą muzikinę erdvę ir prisipažįsta neretai mąstantys ne kaip muzikantai, o kaip tapytojai.
Jau keletą metų stebinanti kryptingumu ir brandumu bei žavinti išskirtiniu ansambliškumu grupė „InSearch“ pasisako prieš šiandien dažnus trumpalaikius projektus ir pabrėžia tęstinumo siekį bei kūrybinės partnerystės svarbą, atveriančią ir naujas galimybes.

Jūratė Kučinskaitė

ART Alarm - Durga Dance

X
ART Alarm - Durga Dance

ART Alarm - Baobabism

X
ART Alarm - Baobabism

ART Alarm - Can't Steal

X
ART Alarm - Can't Steal

ART Alarm - Alarm

X
ART Alarm - Alarm

Biografija

Grupės ištakos - „Trio InSearch“, susibūręs 2005 J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje. 2007-aisiais, prisijungus saksofonininkui Nojui Jurkui, tapo tiesiog „InSearch“. Grupės veikla pastebimai suaktyvėjo 2008 po sėkmingo pasirodymo konkurse „Vilnius Jazz Young Power“. Nuo to laiko dalyvavo Lietuvos džiazo konkursuose bei festivaliuose, koncertavo Rusijoje, savo kūrybą sėkmingai pristatė Transeuropéennes festivalyje Prancūzijoje (2011). 2011 išleistas ir debiutinis grupės albumas „ART Alarm“.

Jūratė Kučinskaitė 

 

Grupės nariai:

 

Juozas Martinkėnas – g, voc
Nojus Jurkus – saxs, el
Paulius Adomėnas – b
Mantas Augustaitis - dr