Skelbiame leidybos idėjų konkurso 2024 metams rezultatus

  • 2023 m. rugpjūčio 31 d.

Lietuvos muzikos informacijos centrui paskelbus atvirą kvietimą teikti Lietuvos kompozitorių kūrybos leidybos idėjas 2024 metams, sulaukėme 34 laisvos formos pasiūlymų iš įvairių kūrėjų, atlikėjų ir organizacijų. Apsvarsčius skirtingų formatų, apimčių, stadijų ir paskirčių leidybos idėjas į savo kitų metų strateginės programos paraišką nutarėme įtraukti 9 pasiūlymus, kurie bus įgyvendinami atsižvelgiant į 2024 m. veiklos finansavimo rezultatus.

Muzikos albumai
1. Justės Janulytės kūrinių vinilinė plokštelė;
2. Ansamblio „Artisans“ antrasis albumas;
3. Martos Finkelštein kuruojama fortepijono solo programa „skafandras su plaktukais“;
4. Skaitmeninio kompozitorių Andriaus Šiurio, Mindaugo Urbaičio, Justės Janulytės, Antano Jasenkos, Andriaus Maslekovo kamerinės muzikos albumo leidyba (pateikė Julija Bagdonavičiūtė).
5. Tomos Čepaitės albumas „Kanklės Extended“.

Skaitmeniniai natų leidiniai:
1. Andrejaus Polevikovo džiazo pjesių rinkinio „After school“ antra dalis;
2. Mantauto Krukausko pjesės fortepijonui solo, fortepijoniniam duetui, keturioms ir aštuonioms rankoms;
3. „Vilnius JJAZZ Ensemble“ kūrinių rinkinys „ŽANRO NE KLASIKA“;
4. Violončelių ir lygių balsų ansamblių projekto „Monochrome“ kūriniai, kuriuos parašė kompozitoriai Egidija Medekšaitė, Žibuoklė Martinaitytė, Mykolas Natalevičius ir Albertas Navickas (pateikė ansamblis „Melos“ ir violončelininkų kvintetas „Cello Club“).

Sveikiname visus nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame visiems, siuntusiems savo sumanymus. Su atrinktų idėjų iniciatoriais susisieksime artimiausiu metu ir aptarsime tolimesnius leidybos etapus. Jeigu jūsų idėja šįkart nebuvo atrinkta, kviečiame toliau sekti mūsų naujienas ir dalyvauti kituose konkursuose. Jeigu turite kitokio bendradarbiavimo ar skaitmeninių partitūrų leidybos idėjų, rašykite adresu miclietuvos@gmail.com.

LMIC inf.