Kviečiame kartu vykti į tarptautinę muzikos inovatorių mugę „Classical:NEXT“

  • 2020 m. vasario 27 d.

Gegužės 18–21 dienomis Roterdame, Nyderlanduose, iškart po šių metų Eurovizijos dainų konkurso, vyks tarptautinė muzikos sektoriaus mugė „Classical:NEXT“, kasmet sutelkianti klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kūrėjus, inovatorius, įvairių organizacijų atstovus, muzikos vadybininkus ir atlikėjus, pasauliui pristatančius savo lauko naujienas. Lietuvos muzikos informacijos centras, mugėje organizuojantis jau 8-ąjį skėtinį šalies atstovų stendą, kviečia muzikantus, kultūros vadybininkus, žurnalistus ir kitus muzikos industrijos atstovus teikti savo pasiūlymus ir laimėti galimybę prisijungti prie Lietuvos delegacijos.


„Classical:NEXT“ yra vienintelė specializuota muzikos profesionalų tinklaveikos mugė Europoje, skirta ne tik tradiciniams klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektams, bet ir patiems įvairiausiems stilistiniams eksperimentams bei nišinėms įdomybėms pristatyti. Pasak organizatorių, ši mugė 2019 metais sutraukė daugiau kaip 1300 muzikos profesionalų iš 45 šalių, tarp kurių net 740 įvairaus profilio muzikos verslo kompanijų, šimtai muzikos leidėjų, atlikėjų ir žurnalistų. Mugėje vyko projektų pristatymai, konferencijos, parodomoji koncertinė programa, susitikimai su mentoriais, veikė 93 stendai. „Classical:NEXT“ Inovacijų apdovanojimą šiemet laimėti pretenduoja Venecijos bienalėje Aukso liūtą pelniusi Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės opera „Saulė ir jūra“.

Norintys pateikti savo pasiūlymus ir kartu keliauti į „Classical:NEXT“, iki kovo 15 d. 23:59 Lietuvos laiku adresu [email protected] turi atsiųsti:

  • Trumpą motyvacinį laišką ir informaciją apie savo planuojamą veiklą ir tikslus mugės metu;
  • Savo kūrybinės veiklos arba gyvenimo veiklos pristatymą.

Ekspertų komisija, įvertinusi visus kandidatus, asmeniškai susisieks su laimėtoju, kuriam bus padengtos kelionės išlaidos, dalyvio mokestis, kompensuojamos maitinimo išlaidos. 

Kodėl verta dalyvauti „Classical:NEXT“?

Kilus klausimams, prašome kreiptis į LMIC projektų vadovę Radvilę Buivydienę adresu [email protected] arba tel. 8 615 67437


Naudingos nuorodos:
Daugiau informacijos apie mugę anglų kalba: https://www.classicalnext.com/
Lietuvos muzikos eksportas tarptautinėse mugėse: kur galime pasitempti?