DRUSKOMANIJA 2019

  • 2019 m. balandžio 19 d.

Gegužės 10-19 d.
Vilnius, Druskininkai, Liškiava

Daugiau apie festivalį

VILNIUS

Gegužės 10 d. (penktadienis)

SKAMBANČIOS VILNIAUS VARPINĖS
Digimas / Kabelis / Kapustaitė / Viļums
16:00-19:00
Senamiestis

LAISVOJI MUZIKA
Berre / Mikalkėnas / Mockūnas (LT/NO)
20:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus g. 29)

MONIKAZE / MEKASDUo
22:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus g. 29)

Gegužės 11 d. (šeštadienis)

POKALBIAI APIE MUZIKĄ / SUSITIKIMAS SU KŪRĖJAIS
Arutiunian / Bumšteinas / Digimas / Viļums ir kiti
12:00-14:30
Pamėnkalnio galerija
(Pamėnkalnio g. 1)

PERMĄSTANT FORTEPIJONĄ
Marta Finkelštein
18:00
LMTA Balkono teatras
(Gedimino pr. 4)

FOKUSAI FLEITA
Ewa Liebchen (PL)
20:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus g. 29)

BROKENCHORD
22:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus 29)

TYLI MUZIKA
Twenty Fingers Duo
24:00
Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia
(Trakų g. 9)

Gegužės 13 d. (pirmadienis)

NAUJI KŪRINIAI LYGIEMS BALSAMS
Melos
18:00
Pamėnkalnio galerija
(Pamėnkalnio g. 10)

Paroda GARSO STEBĖJIMAS
Simonas Nekrošius
20:00-24:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus g. 29)

Gegužės 14 d. (antradienis)

Choras VILNIUS pristato VILNIUS LAB
Arutiunian / Pranulis / Zenkevičiūtė & choras VILNIUS
19:00
Kultūros baras „Kablys“
(Kauno g. 5)

Gegužės 15 d. (trečiadienis)

BIG BANG PREMJEROS
LMTA bigbendas
20:00
Vėjai (2 a.)
(Vilniaus g. 22)

Vilnius Jazz Young Power pristato CASTOR STETSON
21:30
Vėjai (2 a.)
(Vilniaus g. 22)

Gegužės 16 d. (ketvirtadienis)

JAUNI STYGOMS
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia
(Vilniaus g. 30)

ARMA AGHARTA
21:00
Kompozitorių namai
(A. Mickevičiaus g. 29)

DRUSKININKAI

Gegužės 17 d. (penktadienis)

MUZIKA AKIMS
ContemporACCO
20:00
Grand Spa Lietuva (salė „Nenumas“)
(V. Kudirkos g. 45)

NINA GUO & AUGUSTĖ VICKŪNAITĖ / JAROŠKA (AR/FM)
22:00
VY: Sofa
(Vilniaus al. 10)

Gegužės 18 d. (šeštadienis)

SUSITIKIMAS SU KŪRĖJAIS
Dailyda / Dailydienė / Drukteinis / Gikas / Kabelis / Mažulienė / Šipavičius / Vickūnaitė / Zbarauskaitė
12:00-15:00
Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka
(V. Kudirkos g. 13)

Ričardas Kabelis. ŠAUKINIAI
Saulius Petreikis
DRUSKOMANIJOS 35-MEČIUI
15:00, 17:00, 21:30
Prie Druskonio ežero (įvairios vietos)

JAUNŲJŲ KOMPOZITORIŲ KURSAI: PREMJEROS
Šiuolaikinės muzikos ansamblis SYNAESTHESIS
18:00
Dainava (2 a.)
(Maironio g. 22)

NAUJA MUZIKA IŠ ŠIAURĖS
NB8 ART
20:00
Grand Spa Lietuva (salė „Nenumas“)
(V. Kudirkos g. 45)

DJ EXTENDED FEAT. K. JUŠINSKAS / SHEEP EFFECT
After(is) – DJ EXTENDED
22:00
VY: Sofa
(Vilniaus al. 10)

Gegužės 19 d. (sekmadienis)

JAUNI STYGOMS
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
13:00
Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia
(Vilniaus al. 1)

LIŠKIAVA

FORGOTTEN PLANTS
15:30
Švč. Trejybės bažnyčia
(Bažnyčios g. 7)

0