Vaidas

“Vadinkite mane Usheriu ar Justinu Timberlake’u, tačiau aš kuriu savo stilių”, - iš palyginimų su populiariais užsienio r’n’b atlikėjais juokiasi jaunas dainininkas Vaidas. Naujo Vaido veiklos etapo pradžią pažymėjo dalyvavimas TV realybės šou „Dangus“ (2005). Žiūrovų simpatijas akimirksniu užkariavusio dainininko įrašytas kūrinys „Myliu“ kopė į aukščiausias radijo stočių topų vietas. 2006-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis Vaido albumas „Ką tu mėgsti?“. Angliškai ir lietuviškai įrašytos dainos rodo, kad artimiausias atlikėjui yra amerikietiškasis r’n’b. Albumą kurti padėjo žinomas prodiuseris Linas Adomaitis ir kiti žinomi Lietuvos scenos veikėjai. 2007-ųjų pradžioje buvo sukurtas vaizdo klipas „Music Is My Soul“, vadinamas vienu brangiausių šalies istorijoje.

Music Is My Soul

X
Music Is My Soul

Išklausyk

X
Išklausyk

Biografija

“Vadinkite mane Usheriu ar Justinu Timberlake’u, tačiau aš kuriu savo stilių”, - iš palyginimų su populiariais užsienio r’n’b atlikėjais juokiasi jaunas dainininkas Vaidas. 2005-ųjų pabaigoje visoje Lietuvoje populiarumą išsikovojęs jaunuolis karjeros aukštumas pasiekė antruoju bandymu.

 

2004-aisiais jis į radijo stočių eterį įsiveržė, pasivadinęs Ozono slapyvardžiu. Klipas "Jei gali, išeik" sulaukė televizijų dėmesio, o “Radiocentro” apdovanojimų ceremonijoje vaikinas buvo nominuotas geriausio hiphopo atlikėjo prizui, tačiau apie šį savo karjeros laikotarpį dainininkas kalba be didelio entuziazmo.

 

Naujo jo veiklos etapo pradžią pažymėjo dalyvavimas TV realybės šou Dangus (2005). Žiūrovų simpatijas akimirksniu užkariavusio dainininko įrašytas kūrinys "Myliu" kopė į aukščiausias radijo stočių “topų” vietas. Pasibaigus šou, Vaidas gavo vaidmenį muzikiniame šou "Meilė ir bananai" bei tapo “Tango TV” kanalo laidų vedėju.

 

2006-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis Vaido albumas "Ką tu mėgsti?". Angliškai ir lietuviškai įrašytos dainos išdavė, jog amerikietiškasis r’n’b – muzika, kuri Vaidui yra artimiausia. Albumą kurti padėjo žinomas prodiuseris Linas Adomaitis ir kiti žinomi Lietuvos scenos veikėjai.

 

2007-ųjų pradžioje Vaido gerbėjai sulaukė puikios dovanos – vaizdo klipo "Music Is My Soul", kuris vadinamas vienu brangiausių šalies istorijoje.


 

įrašų kompanija

U-SOUND
Teatro g. 3-11
LT-03107 Vilnius
Tel: +370 652 03381
+370 652 03382
[email protected]
http://www.usound.lt/