Timid Kooky

Legendinis instrumentinis-vokalinis ansamblis „Timid Kooky“ nuo 2017-ųjų oficialiai sėkmingai daužo medines, geležimi kaustytas dėžutes, brimbina medines pliauskas su vielomis ir koncertuoja, kur linksma ir jėga. Juos įkvepia greiti techno ritmai, Skūteris ir nešvarūs akmenys bei bandymai, kuriuose trijulė atranda būdus ypatingai būsenai aplinkiniams sukelti. Visgi, „Timid Kooky“ nėra tik dar viena koledžo indie grupė. Nariai į muziką žvelgia rocknrolliškai profesionaliai. Tą įrodo grupės pasiekimai. 2017m. „Timid Kooky“ išrinkti geriausia nauja Baltijos šalių grupe. Taip pat, grojo kai kuriuose labiausiai prestižiniuose muzikiniuose showcase festivaliuose Europoje.

It Is Deluxe

X
It Is Deluxe

Tanzen

X
Tanzen

Pats Sau

X
Pats Sau

Biografija

„Timid Kooky“ yra trijulė, švenčianti kasdienybės absurdą. Jų muzikoje galima išgirsti keistą ir kabinantį alternatyvaus ir progresyvaus roko, noise ir funk stilių mišinį. Grupės dainos yra lyg skanduotės, parašytos grėsmingomis ir hipnotizuojančiomis gitarų ir būgnų kompozicijoms.

Tarp įkvėpėjų „Timid Kooky“ mini grupes „Queens of the Stone Age“, „Primus“ ir „Melvins“, tačiau jų kūryboje galima išgirsti ir „Beastie Boys“ ekscentriškumo bei „Rollins Band“ post-hardcore garsinio puolimo. „Timid Kooky“ kūrybinė drąsa ir DIY nepriklausomybė 2017 metais buvo įvertinta geriausio jauno atlikėjo Lietuvoje apdovanojimu konkurse „Garažas” ir geriausios jaunos grupės Baltijos šalyse titulu konkurse „NOVUS”.

Vos tik išleidusi debiutinį albumą „Tanzen” (2018), grupė pristatė jį beveik visoje Europoje, gavo galimybę pasirodyti ir pristatyti savo muziką prestižiniuose festivaliuose, tokiuose kaip „Liverpool Sound City” (UK), „Monkey Week” (ES), „Devilstone“ (LT), „SKIFF” (RU), „MENT” (SI), Spring Break” (PL) ir kituose.