Genys

Genys yra žinomas didžėjus, per ilgus metus išlavinęs rafinuotą muzikinį skonį ir ėmęsis kūrybos pats. Genys yra vienas iš „One Ear Stereo“ – bene entuziastiškiausio, įvairiapusiškiausio ir talentingiausio Lietuvos DJ kolektyvo – įkūrėjų. Šalia bendradarbiavimo su Pauliumi Kilbausku projekte „Dublicate“, Genys reiškiasi ir kaip talentingas prodiuseris, kuriantis instrumentinius sodraus skambesio takelius talentingiems hiphopo ir reggae vokalistams bei remiksus gyvai grojančioms grupėms. Genio patirtis grojant labai įvairių stilių (tarp jų reggae, hiphopas, džiazas ir elektronika) muziką lemia, kad jo kūriniai niekada neskamba šabloniškai.

Jurijus Dobriakovas

Zhygis Revealing the Truth Music (produced by Genys, scratch by 2Fresh)

X
Zhygis Revealing the Truth Music (produced by Genys, scratch by 2Fresh)

dr.Green She Still doesn't Know (Genys version)

X
dr.Green She Still doesn't Know (Genys version)

Shidlas Rasta farai (produced by Genys)

X
Shidlas Rasta farai (produced by Genys)

Shidlas Dega (produced by Genys)

X
Shidlas Dega (produced by Genys)

Biografija

Eugenijus Konstantinovas – studijos „Roofsound“ (Vilnius) garso redagavimo ir montavimo specialistas bei kompozitorius, Lietuvoje ir užsienyje žinomas didžėjas – DJ Genys iš DJ-ų komandos „One Ear Stereo“, kuri susikūrė 1997 metais Klaipėdoje.

 

Per visą dydžėjavimo laikotarpį DJ Genys rinko ir grojo skirtingą nekomercinę muziką, pradėjo nuo detroit minimal techno, vėliau perėjo prie jazzy/deep house, dar vėliau - jazzy hip hop, nu soul, broken beat, o šiuo metu jo atliekamoje muzikoje dominuoja roots reggae, ska, dacehall, downtempo, dubstep, dub, glitch hop, jazzy hiphop, beats stilių muzika.

 

Šiuo metu Genys yra vienas žinomiausių DJ-jų Lietuvoje. Plokšteles jis suko Berlyne, Sankt-Peterburge, Maskvoje, Minske, Belgijoje, Latvijoje ir Švedijoje. 2005 metais Genys, drauge su Paulium Kilbausku, įkūrė gyvos elektroninės muzikos grupę Dublicate, kuri pelnė geriausios 2006 metų elektroninės grupės Lietuvoje vardą „A.LT“ apdovanojimuose. Grupė yra koncertavusi Londone, Roterdame, Dortmunde, Strasbūre, Paryžiuje, Vienoje, Bratislavoje, Gdanske, grojusi kartu su žinomaisiais Rhythm and Sound, St. Paul Hilaire, Roni Size, MC Dynamite, Togetha Brotha Soundsystem, Yaga, Jahcoozi, Beardyman, Little Dragon ir t.t.

 

2007 metų vasarą Eugenijus Konstantinovas dalyvavo I'mPULSE Azijos-Europos muzikos seminare Clandestino Festivalyje, Geteborge (Švedija), reprezentuodamas lietuvišką DUB pakraipos muziką. I’mPULSE yra Azijos - Europos Fondo (ASEF) iniciatyva.

 

Taip pat Genys 2007 metais prodiusavo ir įrašė naujo lietuviško regio atlikėjo Shidlas albumą „Vėliavos įpareigotas Reggae“. Naujas Shidlo albumas bei kita muzika bus išleista naujoje Genio ir gerai žinomo Lietuvos dubstep scenoje londoniečio Mark Splinter įkurtoje leidybinėje kompanijoje "Lowvibe".