Colours of Bubbles

„Colours of Bubbles” atstovauja naujausiai Šiaulių gitarinių grupių, kuriomis šis miestas jau seniai garsėja (prisiminkime „Bix”, „Brainers” ir „Axis”), kartai. Tačiau šįkart jų grojama muzika yra ne postpankas su fanko priemaišomis, britpopas ar elektrorokas, o šviežias indie, derinantis alternatyvaus country motyvus su šiuolaikinio rokenrolo veržlumu. Likdami ištikimi savo muzikinėms ištakoms, „Colours of Bubbles” visus savo kūrinius atlieka tik anglų kalba. Šiek tiek stebina tai, kad grupėje yra du stiprūs ir labai skirtingus balsus turintys vokalistai (bosistas Paulius ir gitaristas Julijus), kas leidžia „Colours of Bubbles” keisti dainų stilių tiek įrašuose, tiek grojant gyvai. Kalbant apie gyvus pasirodymus, „burbulai“ jau surengė daugiau nei 100 koncertų ir dalyvavo keliuose festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje. Jų pirmas minialbumas, „Today I Am Feeling Better Than Ever”, išleistas 2010 m., tapo šio grupės veiklos periodo kulminacija.

Jurij Dobriakov

Inspired by a True Story - Ten Thousand Snowlakes

X
Inspired by a True Story - Ten Thousand Snowlakes

Today I Am Feeling Better Than Ever - Little Sue

X
Today I Am Feeling Better Than Ever - Little Sue

Today I Am Feeling Better Than Ever - Toilets Of Space

X
Today I Am Feeling Better Than Ever - Toilets Of Space

Flags

X
Flags

The Edge of the World

X
The Edge of the World

Biografija

Vienas didžiausių „Colours of Bubbles“ kūrybos pripažinimų yra M.A.M.A geriausios roko grupės apdovanojimas, kurį penketas gavo 2015-aisiais.  

Dar gerokai prieš grupei išleižiant naujausią savo darbą „She is the Darkness” (2016) vienas didžiausių muzikos apžvalgų portalų Lietuvoje „manoMUZIKA“ įvardino tuomet dar būsimą grupės darbą kaip vieną laukiamiausių albumų 2016-aisiais.  

2016-ųjų pabaigoje geriausius abiejų albumų („Inspired by a True Story” (2014) ir „She is the Darkness” (2016)) kūrinius sudėjo į pirmą savo vinilo plokštelę.

2017 metų pabaigoje grupė, kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru įgyvendino projektą „Untold Story“, kurį sudarė trys išparduoti koncertai Vilniuje ir Šiauliuose. 2018 metų pradžioje vinilo plokštelės, CD bei skaitmeniniu pavidalu išleistas „Untold Story“ albumas.  

Geriausi live pasirodymai: Positivus Festival (Latvija), Jyrock Festival (Suomija), Reeperbahn Festival (Vokietija), Waves Central Europe Showcase (Austrija), Tallinn Music Week Showcase (Estija), Co Jest Grane Showcase (Lenkija), Lost in Music Showcase (Suomija), Vilnius Music Week Showcase (Lietuva), Siemens Arena (Lietuva)