Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, susikūrusi 2006 m., pasižymi stereotipų laužymu, kartu reaguoja į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuoja stipria energetika bei aktyvumu, o muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. 2012 metais po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų, prie grupės narių Juozo Baužio ir Martyno Enčiaus prisijungė Daniel Juodis, Karolis Steponavičius, Darius Bagdonavičius, Antanas Ruzgas.

2013 metais vaizdo klipas „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“ LRT ir Autorių teisių gynimo agentūros AGATA organizuotame konkurse „KlipVid“ užėmė 10 vietą. Po metų vaizdo klipas dainai „Joga – jėga!“ taip pat pateko į geriausių „KlipVid’o“ klipų dešimtuką. 2015-ųjų gegužę AKD pasirodė gatvės muzikos dienoje Kijeve. Rugpjūčio 11 dieną Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido savo debiutinį albumą „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ (jame – 11 kūrinių ir 3 vaizdo klipai), kurį labiausiai išgarsino radijo singlas ir vaizdo klipas „Į Venesuelą“. Metų pabaigoje grupė išleido lyrišką radijo singlą „Kur nešviečia saulė“ ir kartu su Pajiešmenių pučiamųjų orkestru dalyvavo LRT televizijos projektą „Vario audra“, kuriame užėmė pirmą vietą.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ laimėjo du M.A.M.A. apdovanojimus – metų proveržio ir metų vaizdo klipo nominacijose. „Į Venesuelą“ taip pat tapo žiūrovų geriausiai įvertintu darbu festivalio „Kino pavasaris“ surengtame vaizdo klipų konkurse „Kažkas atsitiko“. 2016 metais dukart lankėsi Ukrainoje – vasarą koncertavo festivalyje „Koktebel Jazz“, o rudenį surengė solinį koncertą Kijeve. 2017 metais „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido albumą „Problematika“ ir pasirodė festivaliuose „Tallinn Music Week“ Taline (Estijoje), „Stereoleto“ Sankt Peterburge (Rusijoje), „Koktebel Jazz Festival“ Černomorske (Ukrainoje) ir „Silk Road Indie Music Festival“ Čengdu (Kinijoje).

Į Venesuelą

X
Į Venesuelą

Žilvitis

X
Žilvitis

Daug Dienų

X
Daug Dienų

Laura Jankauskaitė

+370 614 00089

laura@shownet.lt