Sigitas Mickis

Sigito Mickio patirtis komponuojant muziką teatrui, atsispindi ir akademinėje jo kūryboje. Pasak autoriaus, savo muzikoje jis siekia praturtinti postminimalistinę ir postmodernistinę doktriną, sintetindamas rokoko ir klasikinės, hiphopo ir džiazo, modernizmo ir populiariosios bei lietuvių liaudies muzikos elementus.

Koncertas

X
Koncertas

Pleištas

X
Pleištas

Požemio gyventojai

X
Požemio gyventojai

Biografija

Sigitas Mickis (g. 1969) 1993 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė fortepijono klasę. 2003-2006 m. studijavo kompoziciją pas prof. Vytautą Barkauską, 2008 m. baigė magistrantūros studijas doc. Rimanto Janeliausko klasėje, tobulinosi tarptautiniuose kompozicijos kursuose Trebnice (Vokietija). 2000 m. pradėjo dirbti kompozitoriumi ir garso režisieriumi „Keistuolių teatre“. Nuo 2006 m. bendradarbiauja su leidykla „Nieko rimto“ leidžiant muzikinių pasakų vaikams kompaktines plokšteles. 2001 m. Tartu (Estija) vykusiame Tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje Sigito Mickio muzika spektakliui „Nepaprasto orkestro koncertas“ buvo apdovanota kaip geriausia.

Kompozitoriaus kūriniai skambėjo festivalyje „Druskomanija“ (2004, 2009, 2010), „Naujosios operos akcijoje“ (2009, 2010), muzikos laboratorijų cikle „Procesas“ (2009).

Sigito Mickio patirtis daugiausia komponuojant muziką teatrui, atsispindi ir akademinėje jo kūryboje. Pasak paties autoriaus, savo muzikoje jis siekia praturtinti postminimalistinę ir postmodernistinę doktriną, sintetindamas rokoko ir klasikinės, hiphopo ir džiazo, modernizmo ir populiariosios bei lietuvių liaudies muzikos elementus.