Ugnė Giedraitytė

„Vienas pagrindinių tikslų man, rašant muziką, yra siekis subjektyviai pasirinktus garsus bei harmoninius sąskambius sulydyti į kasdienybėje vykstančius reiškinius, judesius, ir iš tokių didesnių ar mažesnių vienetų-narelių lipdyti kūrinį – judančią muzikinę figūrą“.

Ugnė Giedraitytė

Panneau

X
Panneau

Biografija

Ugnė Giedraitytė (g. 1984) studijuoja kompoziciją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Osvaldo Balakausko klasėje. Dalyvavo tarptautiniuose kursuose jauniesiems kompozitoriams Villecroze (Prancūzija), Istebnoje (Lenkija), stažavosi aukštojoje muzikos ir menų mokykloje Porte (Portugalija). 2005 m. surengė autorinį koncertą Naujajame Rygos teatre. 2007 m. Ugnės Giedraitytės bakalauro studijų diplominis darbas „Panneau“ klarnetui solo ir styginių orkestrui Tarptautinėje kompozitorių tribūnoje Paryžiuje, jaunųjų kompozitorių kategorijoje, įvertintas antrąja premija, o Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamame geriausių metų kūrinių konkurse 2006 m. šis opusas autorei pelnė metų debiutantės vardą.

„Vienas pagrindinių tikslų man, rašant muziką, yra siekis subjektyviai pasirinktus garsus bei harmoninius sąskambius sulydyti į kasdienybėje vykstančius reiškinius, judesius, ir iš tokių didesnių ar mažesnių vienetų-narelių lipdyti kūrinį – judančią muzikinę figūrą“, - teigia kompozitorė.

Kūrinio pavadinimas/Kompozitorius/Instrumentuotė

Metai

Trukmė

Pavyzdžiai

Ištekliai

Kūrinio pavadinimas/

Metai/

Trukmė