Happyendless

1999 metais susikūręs „Happyendless“ yra vienas ryškiausių elektroninės muzikos vardų Lietuvoje. Kūrybos pradžioje vaikinai nuskynė visus įmanomus Lietuvos muzikos laimėjimus, o 2008 metais vykusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose jie oficialiai buvo paskelbti geriausia Baltijos šalių grupe. Po kelerius metus besitęsusios kūrybinės tylos į Lietuvos muzikinį pasaulį „Happyendless“ grįžo su ketvirtuoju albumu „Kinetika“ ir nauja idėja – elektroniką supinti su džiazu, hiphopu, folku ir kitais, tokiai muzikai neįprastais stiliais, o kūrinius įrašyti su vis kitu vokalistu. 2018 m. vasario pradžioje pristatytame albume skamba Giedrės Kilčiauskienės, Kastyčio Sarnicko („G&G Sindikatas“), Vaido Baumilos, Kamilės Gudmonaitės („Kamanių šilelis“), Kamilės Tumelytės-Kaia, „Model Citizens“ bei Tautmilo Čeidos-Kamy balsai.
Paleidę „Kinetiką“ suktis melomanų grotuvuose, „Happyendless“ šiuo metu užsiima kita savo mėgstama veikla – kūrinių remiksavimu. Elektroninį skambesį jie jau suteikė Vytauto Kernagio kūriniui „Kansaras“, SSG „Atbėgo kariūnai, sušaudė Brazauską“ bei Giedrės „Kiek buvome verti“, savo eilės laukia dar ne vienas. Kaip ir pridera scenos profesionalams, „Happyendless“ pasirodymuose nepriekaištingą kokybę transliuoja ne tik garsas, bet ir vaizdas. Tamsos reikalaujantys koncertai kas kartą nuspalvinami kiekvienam kūriniui atskirai sukurtomis, dėmesį prikaustančiomis projekcijomis ir šviesomis.

Cinema - He's Touched

X
Cinema - He's Touched

Room For Mistakes - Power Forever

X
Room For Mistakes - Power Forever

Room For Mistakes - Hello Come On

X
Room For Mistakes - Hello Come On

Biografija

Dešimtmetis įspūdingo darbo muzikos žvaigždžių šešėlyje prieš rimtą paraišką populiarumui – tokį karjeros pradžios receptą pasirinko grupė „Happyendless“. 1999-aisiais gimusi kaip kūrybingų prodiuserių susivienijimas, grupė prikišo nagus prie daugelio sėkmingų lietuviškos muzikos projektų. „Happyendless“ padėjo kurti ir prodiusavo populiarųjį grupės „Sel“ albumą „Guma“, Marijaus Mikutavičiaus visai Lietuvai žinomą hitą „Trys milijonai“, rašė muziką filmams ir populiarioms TV laidoms. Grupės dainų skambesys ženkliai pasikeitė, 2004-aisiais prie jos prisijungus buvusiam grupės „Overtone“ vokalistui Sauliui Prūsaičiui. 2007-aisiais įrašyta daina „Power Forever“ ir jai susuktas klipas sulaukė daugybės MTV žiūrovų simpatijų  - 2008-ųjų pradžioje šis kūrinys gavo „Pravda“ apdovanojimą kaip geriausia daina, jo klipas alternatyvios muzikos apdovanojimų ceremonijoje „A.LT“ pelnė „geriausio vaizdo“ trofėjų, o metus grupė baigė, rankose spausdama MTV Europos apdovanojimą (skirtą geriausiai Baltijos šalių grupei). 2009-aisiais išleistas pirmasis albumas „Room For Mistakes“ sulaukė puikių atsiliepimų, jį pristatydama grupė koncertavo Estijoje, Latvijoje ir Rusijoje. Prieš išleisdami antrąjį diską, 2011-aisiais muzikantai vėl nėrė į naujoves – Lietuvoje surengė koncertų turą, kuriame naudojo specialiai sukurtas trimačio vaizdo projekcijas.