MANO NATA 2018

  • 2018 m. birželio 1 d.

Birželio 2 dieną, šeštadienį, 14 val. LMTA Didžiojoje salėje vyks IX Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso MANO NATA finalinis etapas. Šiais metais konkursui pateikti 36 nauji kamerinio žanro kūriniai iš 11 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, konservatorijų, gimnazijų ir licėjaus. Konkurso baigiamajame koncerte dviejose amžiaus grupėse varžysis 20 autorių, jų kūrinius atliks patys autoriai, LMTA studentai ir profesionalūs atlikėjai.

Konkursą rengia Viešoji įstaiga „Mano nata“. Konkurso partneriai – Lietuvos kompozitorių sąjunga, Lietuvos muzikos informacijos centras ir LMTA Kompozicijos katedra, remėjai – Švietimo ir mokslo ministerija, Asociacija LATGA, informacinis rėmėjas – LMTA Muzikos inovacijų studijų centras.

Renginys nemokamas. Oficialus konkurso transliuotojas – Lietuvos radijas ir televizija. (Atvykstančių maloniai prašoma nevėluoti!)

Konkursą veda Raminta Naujanytė Bjelle.

Diplomų ir prizų įteikimo ceremonija – 16 val.

Konkurso internetinis kanalas, kuriuo galėsite stebėti tiesioginę transliaciją:
www.youtube.com/watch?v=1aj97SwLpEk


JAUNESNIOJO MOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖ

Pijus Česaitis (2004)
ŽVAIGŽDŽIŲ SPINDESYS
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
Mok. Nailia Galiamova
Atl. Onutė Gražinytė (fortepijonas)

Viktorija Šareiko (2004)
VIRŠ PIEVŲ
Vilniaus r. Nemenčinės muzikos mokykla
Mok. Natalija Sosnovskaitė
Atl. autorė (balsas)
Eglė Kižytė (fortepijonas)

Martynas Bernotas (2010)
TRYS MINIATIŪROS, I ir III dalys
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Mok. Algirdas Biveinis
Atl. Giedrė Kilčiauskienė (balsas)
Marijus Bernotas (balsas)
Eglė Kižytė (fortepijonas)

Uljana Zelenskaja (2008)
DU ŠUNIUKAI: NIKAS IR PIFAS
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla
Mok. Olga Zelenskaja
Atl. autorė (fortepijonas)

Jokūbas Žvaliauskas (2004)
DU VAIZDELIAI
Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla
Mok. Remigijus Šileika
Atl. Onutė Gražinytė (fortepijonas)

Izidė Marcinkutė (2003)
DU EKSPROMTAI, II d. Lirico
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla
Mok. Remigijus Šileika
Atl. Onutė Gražinytė (fortepijonas)

Julija Bakševičiūtė (2002)
EŽERAS IR AUŠRA
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Mok. Vaida Striaupaitė-Beinarienė
Atl. autorė (fleita)
Liudvikas Silickas (violončelė)
Ūla Paliokaitė (kanklės)

VYRESNIOJO MOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖ

Vitas Svigaris (2001)
DIPTIKAS
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
Mok. Rytis Mažulis
Atl. Konrad Levicki (smuikas)
Indrė Baikštytė (fortepijonas)

Laurynas Bertulis (2001)
ŽEMYN! SPALVOTĄ RUDENĮ
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Mok. Vaida Striaupaitė-Beinarienė
Atl. autorius (birbynė)

Viltė Narauskaitė (2001)
PAVASARIO UPĖ
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
Mok. Giedrė Dabulskienė
Atl. Povilas Jacunskas (violončelė)

Gintarė Valionytė (2000)
BACH IN MINI
Klaipėdos Vydūno gimnazija
Mok. Loreta Narvilaitė
Atl. Estefanía Fernández Agulla (fleita)
Ugnė Čepulytė (fleita)
Eglė Kižytė (fortepijonas)

Augustė Dūdaitė (2001)
MĖNULIO AKMUO
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
Mok. Giedrė Dabulskienė
Atl. Ingrida Rupaitė (smuikas)
Indrė Baikštytė (fortepijonas)

Nidas Danilevičius (2000)
VIENATVĖ
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija
Mok. Loreta Narvilaitė
Atl. autorius (gitara)

Adomas Gražinis (2000)
FOBIJA
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
Mok. Gintaras Samsonas
Atl. Paula Konašionok (fleita)
Jokūbas Švambaris (smuikas)
Onutė Gražinytė (fortepijonas)

Lukas Butkus (2000)
VIENA ALEKSANDRO SERČO, MĖGUSIO SVAJOTI, DIENA
Marijampolės Šventosios Cecilijos gimnazija
Mok. Vidmantas Bartulis
Atl. FORT VIO:
Ingrida Rupaitė (smuikas)
Povilas Jacunskas (violončelė)
Indrė Baikštytė (fortepijonas)

Guoda Slipkutė (2000)
AGMEN
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
Mok. Rytis Mažulis
Atl. autorė (fleita)
Vytautas Mikeliūnas (smuikas)
Daumantas Slipkus (fortepijonas)

Faustina Dedūraitė (2000)
VARIACIJOS A TEMA
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
Mok. Gintaras Samsonas
Atl. Kamilija Teklė Čižaitė (fleita)
Katrina Ligeika (violončelė)
Elžbieta Liepa Dvarionaitė (fortepijonas)

Kasparas Šerpytis (1999)
VALSAS E-DUR
Marijampolės Šventosios Cecilijos gimnazija
Mok. Vidmantas Bartulis
Atl. Onutė Gražinytė (fortepijonas)

Benas Matuzevičius (2001)
TOBULA MASĖ
Vilniaus Licėjus
Mok. Vaida Striaupaitė-Beinarienė
Atl. Gabrielė Lokominaitė (smuikas)
Dina Novikova (smuikas)
Jokūbas Račiūnas (altas)
Liudvikas Silickas (violončelė)
Saulė Asevičiūtė (kontrabosas)
Benas Matuzevičius (sintezatorius)

Paulius Puleikis (1999)
DVI PUSĖS
Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija
Atl. ART VIO:
Ingrida Rupaitė (smuikas)
Kristijonas Venslovas (smuikas)
Tomas Petrikis (altas)
Povilas Jacunskas (violončelė)


Konkurso žiuri: Vaclovas Augustinas, Ričardas Kabelis (pirmininkas), Rita Mačiliūnaitė, Teisutis Makačinas, Mykolas Natalevičius

Styginių kvartetas Art Vio griežia prancūzų meistrų instrumentais:
I smuikas – Pierre Silvester (1830)
II smuikas – Nestor Audinot (1891)
altas – Joseph-Nicolas Leclerc (1775)
violončelė – Emile Mennesson (1898)

0