DRUSKOMANIJA 2018

  • 2018 m. gegužės 12 d.

Daugiau apie festivalį

2018 m. gegužės 18-27 d.
Druskininkai, Liškiava, Vilnius
FESTIVALIO PROGRAMA


DRUSKININKAI

Gegužės 18 d. (penktadienis) | Kavinė „Širdelė“ (Maironio 16)

20:00 – „Ąžuoliniai berželiai“
Atlikėjai: Tomas Razmus (saksofonai), Nerijus Ardzevičius (kontrabosas), Arnas Mikalkėnas (mušamieji).

Gegužės 19 d. (šeštadienis) | Druskininkų miesto muziejus (M. K. Čiurlionio 59)

18:00 – Kondraschewa/Chica fortepijoninis duetas (Vokietija)
Atlikėjai: Marina Kondraschewa, Sebastian Chica Villa.
Kompozitoriai: Vilius Lakštutis, Antonio Correa, Viltė Žakevičiūtė, Andres Posada Saldarriaga, Shigeru Kan-no, Nicolas Ospina.

20:00 –  „CaCl“
Atlikėjai: Kristupas Gikas (fleita), Kazimieras Jušinskas (saksofonai), Simonas Kaupinis (tūba), Dominykas Norkūnas (elektrinė gitara), Monika Kiknadzė (altas), Greta Garmašaitė (elektrinis pianinas), Domantas Razmus (perkusija), Gintė Preisaitė (fortepijonas), Dalia Krapavickaitė (vokalas), Erika Žilinskaitė (vokalas).
Kompozitoriai: Aleksej Kalinin, Andersen Viana, David Mastikosa, Ieva Parnarauskaitė, Jūra Elena Šedytė, Raimonda Žiūkaitė.

Kavinė „Širdelė“ | (Maironio 16)

22:00 – „McLoud“

Gegužės 20 d. (sekmadienis) | Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka (V. Kudirkos 13)

13:00 – Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Diriguoja: Donatas Katkus.
Kompozitoriai: Goda Marija Gužauskaitė, Aleksej Kalinin, Jūra Elena Šedytė, Monika Zenkevičiūtė, Viltė Žakevičiūtė.


Išvyka į Liškiavą

15:00 – „Laivo Troupe“
Atlikėjai: Kristupas Gikas (fleita), Simonas Kaupinis (tūba), Kazimieras Jušinskas (saksofonas), Dominykas Norkūnas (elektrinė gitara), Domantas Razmus (perkusija), Aurelijus Užameckis (kontrabosas).

LIŠKIAVA

Gegužės 20 d. (sekmadienis) | Liškiavos vienuolyno salė (Bažnyčios 7)

16:00 – „ContemporAcco“
Atlikėjai: Agnė Dūkštaitė, Agnė Rimgailaitė, Tadas Motiečius, Tautvydas Malūkas, Raimondas Sviackevičius (akordeonai), Vytautas Oškinis (fleita).
Kompozitoriai: Joshua Brown, Andrius Maslekovas, Amin Sharifi, Alireza Shahabolmolkfard.


VILNIUS

Gegužės 21 d. (pirmadienis) | Lietuvos kompozitorių namai (A. Mickevičiaus 29)

10:00 – Perkusininko Serge Vuille (Šveicarija) kūrybinės dirbtuvės kompozitoriams

14:00 – Perkusininko Serge Vuille (Šveicarija) kūrybinės dirbtuvės atlikėjams

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus (Vilniaus 41)

19:00 – Kondraschewa/Chica fortepijoninis duetas (Vokietija)
Atlikėjai: Marina Kondraschewa, Sebastian Chica Villa.
Kompozitoriai: Vilius Lakštutis, Antonio Correa, Viltė Žakevičiūtė, Andres Posada Saldarriaga, Shigeru Kan-no, Nicolas Ospina.

Gegužės 22 d. (antradienis) | Lietuvos kompozitorių namai (A. Mickevičiaus 29)

17:00 – „Double Duo“
Atlikėjai: Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Lora Kmieliauskaitė (smuikas), Povilas Jacunskas (violončelė), Arnas Kmieliauskas (violončelė).
Kompozitoriai: Božena Čiurlionienė, Christopher Fox, Damian Gorandi, Shigeru Kan-no, Hajrullah Syla, Viltė Žakevičiūtė.

20:00 – Serge Vuille (perkusija; Šveicarija)
Kompozitoriai: Jessie Marino, Matthias Leboucher, Sara Caneva, Serge Vuille.

Gegužės 23 d. (trečiadienis) | Jono Meko vizualiųjų menų centras (Malūnų 8)

19:00 – „ContemporAcco“
Atlikėjai: Agnė Dūkštaitė, Agnė Rimgailaitė, Tadas Motiečius, Tautvydas Malūkas, Raimondas Sviackevičius (akordeonai), Vytautas Oškinis (fleita).
Kompozitoriai: Joshua Brown, Andrius Maslekovas, Amin Sharifi, Alireza Shahabolmolkfard.

Gegužės 24 d. (ketvirtadienis) | Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus 30)

19:00 – Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Diriguoja: Donatas Katkus.
Kompozitoriai: Goda Marija Gužauskaitė, Aleksej Kalinin, Jūra Elena Šedytė, Monika Zenkevičiūtė, Viltė Žakevičiūtė.

Gegužės 25 d. (penktadienis) | Miesto Laboratorija (Antakalnio 17)

19:00 – „Flubax Trio“
Atlikėjai: Kristupas Gikas (fleita), Kazimieras Jušinskas (saksofonai), Simonas Kaupinis (tūba).
Kompozitoriai: Ben Zucker, Ruud Roelofsen, Sophie Pope, Stevie J. Sutanto, Andrius Šiurys.

Gegužės 26 d. (šeštadienis) | Lietuvos kompozitorių namai (A. Mickevičiaus 29)

16.30 – „Synaesthesis“
Atlikėjai: Vytautas Oškinis (fleita), Artūras Kažimėkas (klarnetas),  Arminas Bižys (saksofonai), Jonas Kunčius (trombonas), Marta Finkelštein (fortepijonas), Pranas Kentra (elektrinė gitara), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Elena Daunytė (violončelė), Donatas Butkevičius (kontrabosas), Andrius Rekašius (perkusija), Raminta Naujanytė (vokalas).
Diriguoja: Karolis Variakojis.
Kompozitoriai: Rytis Mažulis, Ričardas Kabelis, Linas Paulauskis, Ramūnas Motiekaitis, Rita Mačiliūnaitė, Andrius Arutiunian.

Gegužės 27 d. (sekmadienis) | Lietuvos kompozitorių namai (A. Mickevičiaus 29)

19:00 – „CaCl“
Atlikėjai: Kristupas Gikas (fleita), Kazimieras Jušinskas (saksofonai), Simonas Kaupinis (tūba), Dominykas Norkūnas (elektrinė gitara), Monika Kiknadzė (altas), Greta Garmašaitė (elektrinis pianinas), Domantas Razmus (perkusija), Gintė Preisaitė (fortepijonas), Dalia Krapavickaitė (vokalas), Erika Žilinskaitė (vokalas)
Kompozitoriai: Aleksej Kalinin, Andersen Viana, David Mastikosa, Ieva Parnarauskaitė, Jūra Elena Šedytė, Raimonda Žiūkaitė.

VISI RENGINIAI NEMOKAMI

0